درباره خورشیدسافت

خورشید سافت را در سال ۱۳۸۸ به منظور تولیدات نرم افزاری تاسیس کردیم و با استفاده از شبکه ی عصبی و الگوریتم ژنتیک، اقدام به تولید نرم افزار های هوشمند نمودیم.

در جهت نیل به مخاطب حداکثری، استفاده از تکنولوژی هایبرید را در دستور کار قرار داده ایم و تلاش برای ایجاد پلتفرم های هایبرید نرم افزاری، که با استفاده از هوش مصنوعی تامین محتوا شده، و به صورت اتوماتیک مدیریت می شوند باعث شده برنامه های تولید شده توسط ما، از نظر های مختلف غیر قابل رقابت باشند.

با بهره گیری از تکنیک های ابداعی که به زعم فعالین این حوزه قابلیت ارائه به صورت بین المللی را دارند، توانسته ایم در تمامی نسخه های برنامه های تولید شده (MacOS, Linux, Windows, Android, iOS, BlackBerry, Tizen) رابط کاربری کاملا یکسانی ارائه کنیم (بدون در نظر گیری نسخه ی سیستم عامل نصب شده بر روی دستگاه). همچنین، زیرساخت های نرم افزاری ایجاد کرده ایم که تمیز دادن برنامه های هایبرید تولید شده توسط ما، از نسخه های native تقریبا غیر ممکن باشد.

طراحی، پیاده سازی و پیکربندی زیر ساخت های نرم افزاری در Backend برنامه ها، با استفاده از تکنولوژی ها asynchronous که از پایگاه داده های کلاستر سازی شده استفاده می کنند(برای سرویس دهی به رابط های کاربری تولید شده) پایداری برنامه های ما را به حد اکثر میزان ممکن رسانده است.

امیدواریم با مزیت های موجود و کیفیت امور های انجام یافته، نظر مشتریان بالقوه را در سطح داخلی و بین المللی جلب نماییم.