شتابدهنده خورشیدسافت

گام به گام همراه کسب و کار شما

پیشگام در حمایت از خلاقیت شما

 
شتابدهنده خورشیدسافت در زمینه فناوری هوش مصنوعی راه‌اندازی شده است. ما در شتابدهنده خورشیدسافت از یک ساختار منسجم و مشخص در جهت حمایت و توسعه کارآفرینی نوآورانه و دانش بنیان برخوردار هستیم و شرکت‌های با پتانسیل بالا را برای درک کشف و دسترسی به قطب های نوآوری به یک سفر یادگیری سریع میبریم و شما را از طریق آموزش و مشاوره از کارشناسان متخصص ، دسترسی به شبکه گسترده شرکای تجاری و سرمایه گذاران و کمک های مادی و معنوی حمایت می کنیم.
شتابدهی خورشیدسافت

فرصت های سرمایه گذاری خورشیدسافت برای حمایت از کسب و کار های نوپا

 

خورشیدسافت قصد دارد در حوزه‌های هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری کند . از گفت‌وگو با هر تیمی که در این چارچوب فعال باشد استقبال می‌کنیم.

اگر به هر دلیل دیگری هم فکر می‌کنید کسب‌وکار یا ایده شما می‌تواند برای ما جالب باشد، لطفا با ما تماس بگیرید. بعضی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری مورد علاقه خورشیدسافت را در ادامه معرفی کرده‌ایم. البته این فهرست ممکن است همواره تغییر کند، ضمن این‌که سرمایه‌گذاری ما تنها محدود به این فرصت‌ها نیست.

این‌ موضوعاتی است که ما به آینده آن‌ها خوش‌بینیم و فکر می‌کنیم با توجه به ظرفیت‌های شرکت‌ می‌توانیم در موفقیت و رشد سریع آن‌ها کمک کنیم. اما حتما فرصت‌های دیگری هم هست که ما هنوز به آن‌ها فکر نکرده‌ایم و از پیشنهاد شما در این‌باره استقبال می‌کنیم.

 
شتابدهنده خورشیدسافت

خدمات شتابدهی

مربیگری و مشاوره متمرکز

 

استارتاپ حاضر در دوره پیش‌شتابدهی، امکان استفاده از برنامه مربیگری متمرکز را خواهد داشت. در این برنامه هر مربی به همراه هر تیم به صورت متمرکز بر روی محصول کار می‌کند و تیم‌ این فرصت را در اختیار دارد که در طول دوره، به صورت فعال از مشورت با مربی بهره‌مند شود.

حمایت مالی

 

تیمی که موفق به عبور از دوره پیش‌شتابدهی و ورود به مرحله شتابدهی شود، می‌تواند علاوه بر دریافت خدمات مشاوره‌ و استقرار، ‌سرمایه نقدی تا چند صد میلیون تومان دریافت کند. همچنین برای تیم‌های فعال در بازار که سرمایه بیشتری نیاز دارند، برنامه متفاوتی در نظر خواهیم داشت.

اولویت در پذیرش

 

تیم‌هایی که در شتابدهنده مراحل رشد خود را طی کرده‌اند، از این ویژگی بهرهمند خواهند بود که بخش سرمایه‌گذاری خطرپذیر خورشیدسافت با اولویت نسبت به ارزیابی و ادامه دادن به سرمایه‌گذاری روی این تیم مستعد ادامه دهد.

برنامه رشد و شتابدهی

 

تیمی که به دوره شتابدهی راه یافته است امکان استقرار در فضای شتابدهنده را نیز خواهد داشت. تمامی امکانات از قبیل فضای کار، اینترنت، اتاق جلسه و سایر موارد مورد نیاز با کیفیت بسیار بالا در اختیار استارتاپ قرار خواهد گرفت تا تیم با تمرکز بیشتری به فعالیت خود ادامه دهد.

ارسال طرح به شتابدهنده خورشیدسافت
Click or drag a file to this area to upload.